До уваги жителів Тернівської громади!

До уваги жителів Тернівської громади!

У відповідності до статті 2 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 01.07.2004 № 1952-IV зі змінами державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень – офіційне визнання і підтвердження державою фактів набуття, зміни або припинення речових прав на нерухоме майно, обтяжень таких прав шляхом внесення відповідних відомостей до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Державна реєстрація покликана забезпечити охорону та захист прав та законних інтересів власників, користувачів нерухомого майна шляхом створення додаткових гарантій для них та звести до мінімуму можливість недобросовісних осіб реєструвати на себе права, які їм не належать, а тому створює перешкоди для проведення незаконних операцій з нерухомістю. Лише зареєстровані права мають юридичну силу перед іншими (третіми) особами, а зареєструвати за собою права на нерухомість може лише особа, якій вони належать згідно з дійсними документами, які відповідають вимогам законодавства.
Окрім того, за відсутності державної реєстрації права власності на нерухоме майно особа, не може юридично ним розпоряджатися: продати, подарувати, передати в оренду чи навіть зареєструвати місце проживання.

У Тернівській  ОТГ кожен бажаючий може зареєструвати своє право на нерухомість: житлові будинки, будівлі, споруди, а також їх окремі частини, квартири, житлові та нежитлові приміщення, право оренди на земельні ділянки шляхом звернення до державного реєстратора, що здійснює прийом за адресою: сщ. Холоднянське, вул. Докучаєва, 17 (сільський будинок культури).

Щопонеділка проводиться виїзний прийом у с. Тернівка