Вітаємо Вас на сторінці Центру надання соціальних послуг Тернівської сільської ради!!

Найвища винагорода для нас, це щасливі та радісні очі людей, які світяться від того, що ми разом, спільними зусиллями змогли подолати всі труднощі, які виникають в житті. Адже той хто освітлює життя інших, ніколи не залишиться сам без світла…Наші двері завжди відчинені для кожного, хто потребує нашої допомоги.

Найголовніше вірити в те, що все буде добре!

З повагою, директор Центру, Світлана Коваленко.

 

Центр надання соціальних послуг Тернівської сільської ради розташований за адресою: с.Мала Смілянка, вул. Центральна, буд.9. 

електронна адреса: tercentr.otg@gmail.com

телефон – 0972831315

Діє на підставі Положення , затвердженого рішенням № 10-5/VIII сесії Тернівської сільської ради  від 22.03.2021 р.

Центр утворено для сприяння у розв’язанні проблемних питань і надання соціальних послуг громадянам Тернівської громади, які перебувають у складних життєвих обставинах й потребують сторонньої допомоги.

Ми діємо на принципах законності, дотримання і захисту прав людини, системності, комплексності, адресності та індивідуального підходу, доступності та відкритості, добровільності вибору отримання чи відмови від надання соціальних послуг, конфіденційності, відповідальності за дотримання етичних та правових норм під час надання послуг, дотримання державних стандартів соціальних послуг, недопущення негуманних і дискримінаційних дій щодо соціально незахищених категорій населення, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Основними завданнями Центру є:

 • Виявлення та формування інформаційної бази щодо осіб, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
 • Визначенні індивідуальних потреб зазначених осіб у соціальних послугах.
 • Організація, планування та якісне надання соціальних послуг, здійснення інших заходів, зокрема щодо відновлення соціальних функцій, психологічного і фізичного стану осіб, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
 • Проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання складним життєвим обставинам осіб, сімей.
 • Проведення інформаційно-просвітницької роботи з особами, сім’ями.
 • Забезпечення взаємодії із структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, а також залучення потенціалу територіальної громади до надання соціальних послуг та проведення соціальної роботи з особами, сім’ями.
 • Проведення оцінки потреб дитини, сім’ї та молодої особи, обстеження матеріально-побутових умов за згодою сім’ї, визначення плану та методів соціальної роботи.
 • Забезпечення надання необхідних соціальних послуг особам, які зазнали жорстокості та насильства, постраждали від торгівлі людьми.
 • Забезпечення соціальної підтримки ВІЛ-інфікованих дітей, молоді та членів їх сімей.
 • Інформування сім’ї, дітей та молоді про можливість отримання інших видів соціальної допомоги і послуг.
 • Проведення у сім’ях, серед дітей та молоді за місцем проживання інформаційно-просвітницької роботи, спрямованої на формування стандартів позитивної поведінки, здорового способу життя шляхом розповсюдження соціальної реклами і проведення консультацій.
 • Перенаправлення членів сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують соціальних послуг чи різних видів допомоги до закладів, установ та організацій (різних форм власності та господарювання).
 • Здійснення заходів, розповсюдження інформаційних матеріалів з питань пропагування сімейних форм виховання та питань соціального захисту населення.

В Центрі функціонує два відділення:

 • відділення соціальної допомоги вдома КЗ «ЦНСП Тернівської сільської ради»
 • відділення соціальної допомоги дітям, сім´ї та молоді  КЗ «ЦНСП Тернівської сільської ради»

Графік роботи:

Пн.-Чт. з 8.00 до 17.00 год;

Пт. з 8.00-16.00 год;

Обідня перерва: 13.00-13.45;

Склад штату працівників:

 •  директор  центру надання соціальних послуг Тернівської сільської ради – здійснює керівництво діяльністю територіального центра та його підрозділами, розподіляє обов’язки між працівниками, очолює та контролює їх роботу;
 •  завідувач відділеннями – забезпечує виконання покладених на відділення завдань щодо реалізації державної політики у сфері соціальної допомоги населенню; веде роботу по виявленню громадян, які перебувають в складних життєвих обставинах і не можуть їх подолати власними силами ; визначає чисельність осіб, яких потрібно обслуговувати, та обсяг роботи фахівця з соціальної роботи, соціальних робітників;
 •  8 соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома КЗ «ЦНСП Тернівської сільської ради – виконують під керівництвом завідувача відділеннями комплекс робіт з догляду за пенсіонерами, інвалідами та одинокими непрацездатними громадянами похилого віку і, зважаючи  на їх немічність, інвалідність  або хворобу, надає на підставі зазначених у медичній карті висновків лікарів про ступінь втрати здатності до самообслуговування послуги, згідно індивідуального плану та передбачені договором, який укладено між одиноким непрацездатним громадянином і Центром.
 • фахівець із соціальної роботи відділення соціальної допомоги дітям, сім´ї та молоді  КЗ «ЦНСП Тернівської сільської ради» (0,5 ставки) – здійснює соціальний супровід сімей та осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах; здійснює соціальне інспектування родин із новонародженими дітьми з метою перевірки цільового використання коштів;вживає заходів щодо запобігання виникненню складних життєвих обставин у сім’ї отримувача соціальних послуг та здійснює профілактичні заходи щодо запобігання вилученню дітей із сім’ї та інше.

*Буклет, який пролистується за допомогою стрілочок на картинці.

[pdf-embedder url=”https://ternotg.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/Буклет-Соціальні-послуги-e-version-UPD-15-07-2020.pdf”]

 

Анонімна анкета щодо потреб у соціальних послугах особи/сім’ї!!

https://forms.gle/mo3qiSLXvTQezG1C7