Партнерство та співробітництво

В рамках підписаного Меморандуму «Про партнерство та співробітництво між Територіальним відділенням Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Черкаській області та Головним управління ДПС у Черкаській області» на постійній основі здійснюється співпраця начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Антона Царюка та голови ради Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Черкаській області Євгена Нагорного. Це є черговим кроком розбудови партнерських відносин між платниками та органами виконавчої влади, конструктивної взаємодії влади та громадськості, створення сприятливих умов для розвитку підприємництва.

Головним напрямком співпраці є – втілення ефективних форм щодо посилення ролі громадянського суспільства у реалізації державної політики у сфері проведення економічних реформ, в реалізації державної податкової політики та запобігання правопорушенням у сфері податкових відносин. Однією із цілей є  відкритість та партнерство, відверте обговорення нагальних питань та спільний пошук шляхів їх вирішення.

Асоціація платників податків України є одним з потужних осередків громадянського суспільства у сфері податків та фінансів, впливовим партнером держави.

Основа діяльності Асоціації платників податків України — це захист прав та законних інтересів членів Асоціації. АППУ представляє і захищає інтереси малого, середнього та великого бізнесу всіх ключових секторів економіки по всій Україні.

Керівництво податкової служби області постійно проводить зустрічі з головою ради ТВ ВГО АППУ в Черкаській області, під час яких обговорюються питання: організації робочих зустрічей з представниками територіальних громад  із залученням членів ТВ ВГО АППУ в Черкаській області та фахівців ГУ ДПС у Черкаській області для створення ефективного механізму налагодження партнерських відносин між органами податкової служби, платниками територіальних громад та Асоціацією. Такі зустрічі  є втіленням ефективних форм співпраці.

На часі, особливу увагу приділено питанню організації участі представників області у Всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків — 2020», який стартував з 17 лютого цього року. Отримуючи звання «Сумлінного платника податків», підприємство, окрім популяризації на власному прикладі чесного і прозорого ведення бізнесу, отримує суспільне визнання, вдячність держави за належне виконання своїх податкових зобов’язань і публічно закріплює свій статус надійного бізнес-партнера.

Взаємовідносини між Головним управлінням ДПС у Черкаській області  та Територіальним відділенням Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Черкаській області побудовані на принципах відкритості та партнерства, це постійно підтверджується форматом обговорень актуальних питань шляхом конструктивного та результативного діалогу.