Платниками податків Черкащини за січень – червень 2021 року сплачено 82,5 млн гривень рентної плати

Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Анатолій Мовчан, платниками податків Черкащини протягом січня-червня 2021 року до бюджетів всіх рівнів Черкаської області сплачено  82,5 млн грн рентної плати за користування природними ресурсами.

Зокрема, до державного бюджету за 6 місяців поточного року сплачено 40,1 млн грн рентної плати. Найбільшу частку у надходженнях від рентної плати до державного бюджету складає рентна плата за спеціальне використання води – 17,1 млн гривень (42,6 відсотка).

Також, до державного бюджету сплачено 14,8 млн грн рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, 7,8 млн грн рентної плати за користування надрами та 0,4 тис грн рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України.

В свою чергу, до місцевих бюджетів за 6 місяців 2021 року сплачено     42,4 млн грн рентної плати, у тому числі: 25,1 млн грн рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, 14 млн грн рентної плати за спеціальне використання води, 3,3 млн грн рентної плати за користування надрами.