Виконання дохідної частини бюджету громади – головне питання зустрічі

Начальник Смілянської ДПІ Наталія Ведмедь провела зустріч з начальником фінансового відділу Березняківської територіальної громади Оленою Губою. Йшлося про загальну фінансову ситуацію в Березняківській ТГ, дотримання податкової дисципліни суб’єктами господарювання та перспективи виконання дохідної частини бюджету громади. Зокрема, обговорили  питання щодо прийнятих економічно-обґрунтованих ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та плати за землю; залучення до оподаткування фізичних осіб, які обробляють землю одноосібно, шляхом подання декларацій, нарахування та сплати податків; забезпечення надходжень ПДФО до місцевих бюджетів, у т.ч. за рахунок проведення роботи щодо оподаткування доходів, отриманих від надання земельних часток (паїв) в оренду; радилися щодо проведення заходів по погашенню податкового боргу та недопущенню приросту новоствореного боргу; шукали резерви надходжень до місцевого бюджету.

У ході зустрічі посадовець поінформувала присутніх про можливість використання електронних сервісів ДПС, про сервіс “Електронний кабінет” та про переваги подання податкової звітності в електронному вигляді.

Наталія Ведмедь наголосила на важливості роботи, яка проводиться в цьому напрямку, як можливість забезпечення розширення бази оподаткування та додаткових надходжень до місцевого бюджету Смілянської територіальної громади.