Співпраця з територіальними громадами

Нещодавно податківці Смілянської ДПІ ГУ ДПС у Черкаській області, провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з підприємцями та одноосібниками с. Балаклея.

Приводом стала проведена днями зустріч начальника Смілянської ДПІ Наталії Ведмедь з начальником відділу містобудування, архітектури, земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства Балаклеївської ТГ Олександром Коваленком для виїзду на земельні ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення. Під час індивідуальних бесід з орендарями податківцями надано роз’яснювальну роботу та повідомили щодо особливостей застосування одноразового(спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб.

Окрім цього, податківці акцентували увагу на особливостях залучення до оподаткування фізичних осіб, які обробляють землю одноосібно, шляхом подання декларацій, нарахування та сплати податків; забезпечення надходжень ПДФО до місцевих бюджетів, у т.ч. за рахунок проведення роботи щодо оподаткування доходів, отриманих від надання земельних часток (паїв) в оренду, а також нецільове використання земельних ділянок.