За весь період вакцинації мешканці Тернівської громади мали можливість зробити щеплення такими вакцинами: CoviShield (AstraZeneca), CoronaVac , BioNTech/Pfizer, Moderna.

За весь період вакцинації мешканці Тернівської громади мали можливість зробити щеплення такими вакцинами: CoviShield (AstraZeneca), CoronaVac , BioNTech/Pfizer,  Moderna.

Вакцина AstraZeneca розроблена Оксфордським університетом. Дозвіл на її використання дали Велика Британія, ЄС, Індія та Канада.

Вакцину CoronaVac від компанії Sinovac (КНР) уже схвалили 22 країни, серед яких, зокрема, Азербайджан, Бразилія, Туреччина, Китай, Чилі, Мексика.

За твердженнями фахівців, вакцина BioNTech/Pfizer, Moderna від американської фармацевтичної компанії ефективні проти різних варіантів коронавірусу, зокрема проти більш контагіозного штаму «дельта».

Усі чотири  вакцини схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Загальна вакцинація від Covid-19 уже довела свою ефективність в Ізраїлі, де рівень захворюваності людей, яким понад 60 років, знизився.

За оцінками ВООЗ, щоб зупинити передавання вірусу, імунітет має виробитися у 65 – 70% населення. Щеплення якнайбільшої кількості людей зупинить поширення коронавірусу і створить колективний імунітет. Що швидше ми його отримаємо, то раніше зможемо повернутися до звичного життя. Адже вакцинація є найкращим способом захистити себе від COVID-19.

Нагадуємо, в амбулаторії с. Холоднянського  є вакцини CoviShield (AstraZeneca), CoronaVac,  Усіх охочих вакцинуватися просимо звертатися у пункти щеплень за попереднім записом у сімейного лікаря.

Отримати щеплення вакциною можна щоденно, крім суботи і неділі, з 8:00 до 14:00 у пункті  щеплення  с. Холоднянське, вул. Докучаєва, 21А (амбулаторія);

та в пункті щеплення: м. Сміла, вул.  Шевченка, 1 (КЗ «Центр первинної медико санітарної допомоги»). графіки щеплень узгоджені з лікарями, щеплення відбуваються з 13.00 до 15.00.

Телефони для запису на щеплення:

  • реєстратура Смілянської амбулаторії ЗПСМ – 5-42-11
  • реєстратура Холоднянської амбулаторії ЗПСМ – 9-12-17

БЕРЕЖІМО СВОЄ ЗДОРОВ’Я ТА ЗДОРОВ’Я СВОЇХ БЛИЗЬКИХ!