ПРОТОКОЛ № 15 ЗАСІДАННЯ МІСЦЕВОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО – ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ від 19 жовтня 2020 року Опубліковано 19/10/2020 ПРОТОКОЛ № 15.pdf
Новини з сайту ОДА 16.10.2020 Опубліковано 17/10/2020 Робити щеплення від грипу закликають жителів Черкащини Черкащина отримала майже 4,8 тисяч іграшок для категорійних дітей На Черкащині шукають історії успіху ОСББ Сергій Сергійчук про епідситуацію в області В області… Продовжити читання →
Новини з сайту ОДА 15.10.2020 Опубліковано 17/10/2020 «Маємо дотримуватися чітких норм при госпіталізації», – Олег Найдан Ми повертаємо землю людям – Президент підписав указ щодо передачі сільгоспземель з державної до комунальної власності «За тиждень кількість хворих педагогів… Продовжити читання →
Новини з сайту ОДА 13.10.2020 Опубліковано 13/10/2020 +181 новий випадок COVID-19 зафіксували в області за добу Державна комісія з ТЕБ та НС рекомендує розпочати канікули раніше «Загальна будівельна готовність об’єктів програми «Велике будівництво» – 71 %» –… Продовжити читання →